Prípravné zápasy "Dorast " :
Február : 24.02.-Bánovce-16:00 (V) , 26.02 .- Bánovce-16:00 (D)
Marec: 07.03. - , 14.03. - Vojčice ? , 21.03. - Strážske(D)
Prvý jarný zápas : 28.03.2015 doma s AFK Topoľany o 14:00
Dorast U19
III. liga starší dorast zemplínska VsFZ
Sezóna 2014/2015 / Základná časť
Kolo
Výsledky - 14. kolo (08.11.2014) |
|||||
---|---|---|---|---|---|
08.11.2014 | 14:00 | FK Zemplínska Teplica | 2 : 0 | OŠK Vinné | |
08.11.2014 | 14:00 | OFK Vojčice | 4 : 2 | FK Slavoj Sečovce | |
08.11.2014 | 14:00 | ŠK Strážske | 0 : 1 | ŠK Nacina Ves | |
08.11.2014 | 14:00 | AFK Topoľany | 0 : 2 | FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany | |
08.11.2014 | 14:00 | TJ Družstevník Parchovany | 5 : 1 | TJ FK Družstevník Trhovište | |
08.11.2014 | 14:00 | MFK Čierna nad Tisou | 9 : 0 | TJ Družstevník Plechotice | |
08.11.2014 | 14:00 | TJ Slavoj Kráľovský Chlmec | 0 : 5 | MFK Sobrance (A) |
Tabuľka
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MFK Čierna nad Tisou | 14 | 12 | 0 | 2 | 78 : 14 | 36 | 15 |
2 | MFK Sobrance A | 14 | 10 | 1 | 3 | 53 : 13 | 31 | 10 |
3 | FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany | 14 | 9 | 2 | 3 | 30 : 17 | 29 | 8 |
4 | FK Zemplínska Teplica | 14 | 8 | 3 | 3 | 27 : 14 | 27 | 6 |
5 | TJ Družstevník Parchovany | 14 | 8 | 2 | 4 | 34 : 43 | 26 | 5 |
6 | ŠK Nacina Ves | 14 | 7 | 2 | 5 | 26 : 19 | 23 | 2 |
7 |
TJ FK Družstevník Trhovište |
14 |
7 |
2 |
5 |
42 : 38 |
23 |
2 |
8 | AFK Topoľany | 14 | 4 | 5 | 5 | 25 : 24 | 17 | -4 |
9 | TJ Slavoj Kráľovský Chlmec | 14 | 4 | 3 | 7 | 30 : 38 | 15 | -6 |
10 | OŠK Vinné | 14 | 3 | 3 | 8 | 16 : 29 | 12 | -9 |
11 | ŠK Strážske | 14 | 3 | 2 | 9 | 20 : 41 | 11 | -10 |
12 | OFK Vojčice | 14 | 3 | 2 | 9 | 28 : 51 | 11 | -10 |
13 | TJ Družstevník Plechotice | 14 | 2 | 1 | 11 | 16 : 58 | 7 | -14 |
14 | FK Slavoj Sečovce | 14 | 4 | 0 | 10 | 27 : 53 | 12(-9) | -9 |
Z - zápasy V - výhra R - remíza P - prehra
1 | ŠK Nacina Ves | 13 | 13 | 0 | 0 | 60:7 | 39 | 18 | |
2 | FK Žbince | 13 | 11 | 0 | 2 | 88:12 | 33 | 12 | |
3 | OŠK Pavlovce nad Uhom | 13 | 10 | 0 | 3 | 34:12 | 30 | 15 | |
4 | OFK Lastomír | 13 | 8 | 0 | 5 | 37:16 | 24 | 6 | |
5 | OŠK Vinné | 13 | 8 | 0 | 5 | 26:15 | 24 | 6 | |
6 | ŠK Agro Palín | 13 | 7 | 3 | 3 | 28:20 | 24 | 6 | |
7 | OFK Rakovec nad Ondavou | 13 | 6 | 1 | 6 | 38:41 | 19 | -2 | |
8 |
|
TJ FK Družstevník Trhovište |
13 |
6 |
0 |
7 |
40:33 |
18 |
-3 |
9 | TJ Pokrok Krásnovce | 13 | 4 | 3 | 6 | 21:31 | 15 | -6 | |
10 | TJ Družstevník Moravany | 13 | 2 | 3 | 8 | 20:57 | 9 | -12 | |
11 | OŠK Tušice - TNV | 13 | 2 | 2 | 9 | 10:40 | 8 | -13 | |
12 | OFK Hatalov | 13 | 2 | 2 | 9 | 18:49 | 8 | -10 | |
13 | TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom | 13 | 1 | 3 | 9 | 17:52 | 6 | -12 | |
14 | OŠK Družstevník Zemplínska Široká | 13 | 1 | 3 | 9 | 15:67 | 6 | -15 |